Özel Güvenlik Sınavlarında Daha Önce Çıkmış Sorular ve Cevapları


Özel Güvenlik Sınavlarında Daha Önce Çıkmış Soruları Bu Sayfamızda Pdf Olarak Bulabilir, Çözerek Kendinizi Deneyebilir ve Konu Bilgilerinizi Pekiştirerek Sınavlara Hazırlanabilirsiniz.

2020 Yılı 63.Dönem Yenileme Sınavı Soru ve Cevapları


21 Haziran 2020 tarihinde yapılan özel güvenlik 63.Dönem yenileme sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz.


2020 Yılı 87.Dönem Temel Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


21 Haziran 2020 tarihinde yapılan özel güvenlik 87.Dönem temel eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz.


2020 Yılı 64.Dönem Yenileme Sınavı Soru ve Cevapları


16 Ağustos 2020 tarihinde yapılan özel güvenlik 64.Dönem yenileme sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz.


2020 Yılı 88.Dönem Temel Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


16 Ağustos 2020 tarihinde yapılan özel güvenlik 88.Dönem temel eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz.


Online Deneme Sınavlarımıza Göz Attınız Mı? Çıkmış Sorulardan Karma Mini Testlerle Kendinizi Deneyin

© Copyright 2020  |  Aybars Özel Güvenlik Eğitim Kurumu A.Ş.
Tüm Hakları Saklıdır, İzinsiz Kullanılamaz.
Created&Theme by Story Bilişim