Özel Güvenlik Sınavlarında Daha Önce Çıkmış Sorular ve Cevapları


Özel Güvenlik Sınavlarında Daha Önce Çıkmış Soruları Bu Sayfamızda Pdf Olarak Bulabilir, Çözerek Kendinizi Deneyebilir ve Konu Bilgilerinizi Pekiştirerek Sınavlara Hazırlanabilirsiniz.


*YENİ SINAVLAR EKLENMİŞTİR*

2023 Yılı 102.Dönem Özel Güvenlik Temel Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


2023 yılında yapılan 102. Dönem özel güvenlik temel eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz. Çalışmalarınızda size soru kalıpları konusunda fikirler vermiş olacaktır. Bilemediğiniz soruların konularına geri dönüp çalışmanızı tavsiye ederiz.


2023 Yılı 78.Dönem Özel Güvenlik Yenileme Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


2023 yılında yapılan 78. Dönem özel güvenlik yenileme eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz. Çalışmalarınızda size soru kalıpları konusunda fikirler vermiş olacaktır. Bilemediğiniz soruların konularına geri dönüp çalışmanızı tavsiye ederiz.


2022 Yılı 101.Dönem Özel Güvenlik Temel Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


25 Aralık 2022 tarihinde yapılan 101. Dönem özel güvenlik temel eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz. Çalışmalarınızda size soru kalıpları konusunda fikirler vermiş olacaktır. Bilemediğiniz soruların konularına geri dönüp çalışmanızı tavsiye ederiz.


2022 Yılı 77.Dönem Özel Güvenlik Yenileme Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


25 Aralık 2022 tarihinde yapılan 77. Dönem özel güvenlik yenileme eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz. Çalışmalarınızda size soru kalıpları konusunda fikirler vermiş olacaktır. Bilemediğiniz soruların konularına geri dönüp çalışmanızı tavsiye ederiz.


2022 Yılı 76.Dönem Özel Güvenlik Yenileme Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


30 Ekim 2022 tarihinde yapılan 76. Dönem özel güvenlik yenileme eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz. Çalışmalarınızda size soru kalıpları konusunda fikirler vermiş olacaktır. Bilemediğiniz soruların konularına geri dönüp çalışmanızı tavsiye ederiz.


2022 Yılı 100.Dönem Özel Güvenlik Temel Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


30 Ekim 2022 tarihinde yapılan 100. Dönem özel güvenlik temel eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz. Çalışmalarınızda size soru kalıpları konusunda fikirler vermiş olacaktır. Bilemediğiniz soruların konularına geri dönüp çalışmanızı tavsiye ederiz.


2022 Yılı 75.Dönem Özel Güvenlik Yenileme Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


27 Ağustos 2022 tarihinde yapılan 75. Dönem özel güvenlik yenileme eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz. Çalışmalarınızda size soru kalıpları konusunda fikirler vermiş olacaktır. Bilemediğiniz soruların konularına geri dönüp çalışmanızı tavsiye ederiz.


2022 Yılı 99.Dönem Özel Güvenlik Temel Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


27 Ağustos 2022 tarihinde yapılan 99. Dönem özel güvenlik temel eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz. Çalışmalarınızda size soru kalıpları konusunda fikirler vermiş olacaktır. Bilemediğiniz soruların konularına geri dönüp çalışmanızı tavsiye ederiz.


2022 Yılı 74.Dönem Özel Güvenlik Yenileme Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


26 Haziran tarihinde yapılan 74. Dönem özel güvenlik yenileme eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz.


2022 Yılı 98.Dönem Özel Güvenlik Temel Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


26 Haziran tarihinde yapılan 98. Dönem özel güvenlik temel eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz.


2022 Yılı 73.Dönem Yenileme Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


73. Dönem özel güvenlik yenileme eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz.


2022 Yılı 97.Dönem Temel Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


97. Dönem temel eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz.


2022 Yılı 72.Dönem Yenileme Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


72. Dönem yenileme eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz.


2022 Yılı 96.Dönem Temel Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


96. Dönem temel eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz.


2021 Yılı 71.Dönem (Yılın Son Yenileme Sınavı) Yenileme Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


71. Dönem yenileme eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz.


2021 Yılı 95.Dönem (Yılın Son Sınavı) Temel Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


95. Dönem temel eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz.


2021 Yılı 70.Dönem Yenileme Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


70. Dönem yenileme eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz.


2021 Yılı 94.Dönem Temel Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


94. Dönem temel eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz.


2021 Yılı 69.Dönem Yenileme Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


69. Dönem yenileme eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz.


2021 Yılı 93.Dönem Temel Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


93. Dönem temel eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz.


2021 Yılı 68.Dönem Yenileme Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


68. Dönem yenileme eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz.


2021 Yılı 92.Dönem Temel Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


92. Dönem temel eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz.


2021 Yılı 67.Dönem Yenileme Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


67. Dönem yenileme eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz.


2021 Yılı 91.Dönem Temel Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


91.Dönem temel eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz.


2021 Yılı 66.Dönem Yenileme Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


66.Dönem yenileme eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz.


2021 Yılı 90.Dönem Temel Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


90.Dönem temel eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz.


2020 Yılı 63.Dönem Yenileme Sınavı Soru ve Cevapları


21 Haziran 2020 tarihinde yapılan özel güvenlik 63.Dönem yenileme sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz.


2020 Yılı 87.Dönem Temel Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


21 Haziran 2020 tarihinde yapılan özel güvenlik 87.Dönem temel eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz.


2020 Yılı 64.Dönem Yenileme Sınavı Soru ve Cevapları


16 Ağustos 2020 tarihinde yapılan özel güvenlik 64.Dönem yenileme sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz.


2020 Yılı 88.Dönem Temel Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


16 Ağustos 2020 tarihinde yapılan özel güvenlik 88.Dönem temel eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır. Bu vesileyle daha sonra ve tekrar tekrar inceleme şansı da bulabilirsiniz.


2020 Yılı 89.Dönem Temel Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


Ekim 2020 içerisinde yapılan özel güvenlik 89.Dönem temel eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır.


2020 Yılı 65.Dönem Yenileme Eğitim Sınavı Soru ve Cevapları


Ekim 2020 içerisinde yapılan özel güvenlik 65.Dönem yenileme eğitim sınav soru ve cevaplarına fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıkladığınızda yeni bir sayfada açılmış/indirilmiş olacaktır.


Online Deneme Sınavlarımıza Göz Attınız Mı? Çıkmış Sorulardan Karma Mini Testlerle Kendinizi Deneyin

© Copyright 2020-2022  |  Aybars Özel Güvenlik Eğitim Kurumu A.Ş.
Tüm Hakları Saklıdır, İzinsiz Kullanılamaz.
Created&Theme by Story Bilişim